Телефон: +380978343819 +380677059569 +380504059569
E-mail: kovalenko-posudka@rambler.ru mail.silumin@gmail.com

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
В РФ - ТОВ "ОСМ-ІНТЕР"

м. Клінці, Брянська обл.
телефон: +7-919-2908384
Е-mail: igor29slavdom@mail.ru
www.slavdom32.ru

Товари для полювання

Вирушаючи в похід чи на полювання, важливо подбати не тільки про спеціальний одяг або місце, де можна буде розміститися й відпочити, а й про те, як за необхідності повноцінно перекусити. Про приготування солінь не може бути мови, але от найпростіші, смачні й ароматні страви цілком під силу тим, хто любить мандрувати. А вся справа в особливих товарах для полювання – пристосуваннях, що дозволяють готувати в похідних умовах. Це триноги, димарні, мангали, різні супутні товари й необхідні дрібниці, які компанія «Силумін» пропонує в широкому асортименті. 

Товари для готування на багатті на полюванні від ТМ «Силумін»


Основне призначення триніг, мангалів, димарень – це приготування їжі на вогнищі в похідних умовах. Маючи такі товари для полювання від виробника «Силумін», можна без зайвих зусиль під відкритим небом і воду для чаю закип’ятити, і кашу стушкувати, і юшку з рибою приготувати або шашликів насмажити. 
Триноги для багаття являють собою конструкцію на трьох опорах, що з’єднані між собою на одному кінці. Зовні триноги для вогнища чимось нагадують штатив для фототехніки, але призначення для них зовсім інше. На кінці з’єднання опор міститься гак, призначений для того, щоб підвішувати на ньому похідний посуд – котелки й казанки з ручкою.

Відпочинок без шашлику – не відпочинок!


Ще один різновид товарів для полювання від компанії «Силумін» — димарні й мангали. Цікаво, що копчення й смаження є одними з древніх способів приготування їжі. Дим на відкритому повітрі не тільки чудово готує продукти, а й надає їм незвичайного смаку й аромату. Також він діє як антисептик, що дозволяє готувати ще й безпечну їжу для мисливців. 
Димарні зазвичай використовують для гарячого копчення м’яса, риби та інших продуктів. Усе, що вимагається від мисливця, — це просто покласти під піддон димарні тріски й викласти на ґратку продукти. Вже через 20-40 хвилин можна насолоджуватися смачною їжею під відкритим небом. Мангали ж використовуються для смаження м’яса й риби на вогні та являють собою металеві ємності з прорізами на бортах, у які вставляються шампури з нанизаними продуктами. Купуючи товари для плювання від «Силумін» сьогодні, вже завтра ви не будете перейматися тим, як проведете свій відпочинок на лоні живої природи.