Телефон: +380978343819 +380677059569 +380504059569
E-mail: kovalenko-posudka@rambler.ru mail.silumin@gmail.com

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
В РФ - ТОВ "ОСМ-ІНТЕР"

м. Клінці, Брянська обл.
телефон: +7-919-2908384
Е-mail: igor29slavdom@mail.ru
www.slavdom32.ru

Товари для риболовлі

Риболовля — це не тільки можливість поповнити запаси свіжої й смачної риби, а ще й чудовий шанс відпочити на природі, приготувати ароматну юшку або шашлик, насолодитися красотами, що неодмінно оточують нас поблизу водойм. І різноманітні товари для риболовлі від фірми «Силумін» дозволять зробити цю розвагу ще приємнішою й безтурботнішою. Наприклад, компактні рибочистки дадуть можливість тут же приготувати щойно пійману рибу й оцінити кулінарні таланти риболова. 

Смачно з товарами для риболовлі від ТМ «Силумін»!


А що може бути приємніше за ароматну юшку, що парує на багатті? Зручно розмістити та якісно регулювати позицію казана на ньому дозволить надійна тринога. Виконана з товстого сталевого прута, вона витримає навіть ємність у 4 л, а значить, дасть можливість задовольнити апетити досить великої дружньої компанії. 
Пригодяться у відповідальному поході і якорі, бо ж іноді так хочеться покинути берег водойми й вирушити уплав його спокійними водами. В такому випадку без міцного чавунного якоря не обійтися, бо саме він дасть можливість надійно пришвартуватися в найрибнішому місці й отримати небувалий улов. 

Захист продукції


Вбережуть весь асортимент вибраних вами товарів для риболовлі не тільки спеціальні чохли. Залежно від якості використовуваних атрибутів вони можуть мати різний розмір, але незмінно бездоганну якість. Надійні шви, водовідштовхувальне просочення дозволять зберегти зовнішній вигляд і стан товарів для риболовлі цілими й сухими навіть під заливним дощем і дадуть можливість максимально компактно розмістити велику кількість інвентарю. 
Зокрема, своє місце в чохлі знайде й димарня гарячого копчення. Якщо ви хочете по-справжньому здивувати своїх колег по ремеслу, а також членів сім’ї, що нетерпляче чекають вас удома – обов’язково візьміть у похід одно- або двоярусну димарню. Серед усіх супутніх риболовних товарів вона займає не останнє, а навіть швидше почесне місце в перших рядах! На ній ви зможете приготувати справжній кулінарний шедевр і значно подовжити термін зберігання корисної й смачної риби. Це далеко не повний список туристичних товарів, що пропонує вам придбати фірма «Силумін». Серед нашого асортименту корисні дрібниці та якісні мангали, шампури для шашлику та інші інструменти й інвентар, що неодмінно стануть у нагоді на природі. 

Вдалої риболовлі вам і приємного відпочинку!