Телефон: +380978343819 +380677059569 +380504059569
E-mail: kovalenko-posudka@rambler.ru mail.silumin@gmail.com

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
В РФ - ТОВ "ОСМ-ІНТЕР"

м. Клінці, Брянська обл.
телефон: +7-919-2908384
Е-mail: igor29slavdom@mail.ru
www.slavdom32.ru

Туристичні товари

«Вилазка на природу» рідко обходиться без традиційного застілля з шашликами або ароматної юшки. Приготувати їжу без спеціального посуду й відповідних пристроїв досить складно, в чому не раз переконувалися завзяті туристи й мандрівники. Тому перш ніж вирушити на пікнік, бажано подбати про необхідні туристичні товари.

Компанія «Силумін» пропонує широкий асортимент туристичних товарів:

  • Димарні для гарячого копчення на відкритому повітрі
  • Триноги для похідних казанків для готування на багатті
  • Різноманітні варіанти мангалів для приготування шашликів на відкритому повітрі
  • Чохли для мангалів, похідних казанів і димарень
  • Різноманітні аксесуари (зокрема, шампури для шашликів, набір кілочків для туристичних наметів і тентів, обробна дошка для риби й затискач для неї, виливана рибочистка, фляга солдатська з чохлом, саперна лопатка, якір Холла).

Для любителів туристичного походу й відпочинку з наметами ми пропонуємо набір кілочків для кріплення туристичних наметів і тентів, а також саперну лопатку для підготовки місця пікніка. Такий набір підійде всім, хто планує провести час на природі, хай то риболовля чи полювання. Якщо ви вирушаєте на риболовлю, то серед необхідних речей стануть потрібні товари для риболовлі – обробна дошка для риби, а також виливана рибочистка.

Пікнік, проведений на природі біля вогнища, залишає масу приємних вражень у його учасників. Звичайно, до нього варто підготуватися наперед, маючи в своєму розпорядженні необхідні туристичні товари. Так, за допомогою мангала ви можете урізноманітнити пікнік чудовими шашликами (як необхідні аксесуари ми пропонуємо й шампури). Димарня дозволяє оцінити якість трофеїв, добутих під час риболовлі. До речі, для зберігання й перенесення казанів, димарень і мангалів ми пропонуємо необхідні чохли.  

Якщо ж ви проводите активний відпочинок на природі й маєте намір відпочити після вдалого полювання, вам знадобляться товари для полювання. 

Ви можете придбати товари, необхідні для туризму, просто зателефонувавши в компанію «Силумін» за номерами, вказаними на сайті. Придбати туристичні товари можна як у Києві, так і в інших областях України. 

Впевнені, що ви залишитеся задоволені нашою продукцією!


Триноги для багаття Триноги для багаття

Димарні гарячого копчення Димарні гарячого копчення

Димарні для гарячого копчення продуктів на відкритому повітрі

Мангали Мангали

Мангали для приготування шашликів на відкритому повітрі в різноманітному виконанні

Чохли для похідних казанків, димарень, мангалів Чохли для похідних казанків, димарень, мангалів

Спеціальні чохли для похідних казанів, банячків, мангалів, димарень гарячого копчення, виконані з надійного водонепроникного матеріалу – щільного поліестеру

Необхідні дрібниці Необхідні дрібниці

Ряд супутніх аксесуарів і необхідних дрібниць

Якорі Якорі