Телефон: +380978343819 +380677059569 +380504059569
E-mail: kovalenko-posudka@rambler.ru mail.silumin@gmail.com

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
В РФ - ТОВ "ОСМ-ІНТЕР"

м. Клінці, Брянська обл.
телефон: +7-919-2908384
Е-mail: igor29slavdom@mail.ru
www.slavdom32.ru

Пароварка-мантоварка

Здоровий спосіб життя і, як його основа, здорове харчування, нині стає все популярнішим.

Якнайкраще відповідає цим тенденціям їжа, приготована на пару, що завжди була й продовжує залишатися класичним елементом основних дієт.

Продукти, приготовані на пару, зберігають усі цінні поживні речовини, соковитість, природній смак і колір.

Цей спосіб приготування застосовується споконвіку в різних кулінарних традиціях і культурах. Хай як це дивно, але деякі страви пройшли через століття й стали звичними в нашому повсякденному харчуванні, на святковому столі та в меню ресторанної кухні.

Одна з таких страв – манти. Це східна страва з рубленого м’яса з цибулею та овочами, загорнутими в тісто особливим чином. Готують манти на пару в спеціальному посуді – мантоварці, що являє собою ніщо інше, як багатоярусну пароварку.

Як тільки не називають цей незамінний посуд: мантниця, мантоварка, мантишниця, мантовниця, манти-каскан, манти-казан, мантушниця, манти-пароварка – не важливо, головне, що корінь тут один – манти!

Ну а якщо ви не знаєте, що таке манти, то це означає, що ви просто не вмієте їх готувати! Таємниці тут немає – все, що вам треба, це мантоварка й оригінальний рецепт, який ви можете знайти в розділі нашого сайту «Кулінарні рецепти».

Ми вивчили всілякі варіанти мантоварок і манти-касканів і розробили оптимальну за функціональністю модель, яку з успіхом можна використовувати вдома, на професійній кухні ресторану та на природі. 

Створену нами мантоварку легко збирати, розбирати й мити. Вона має високу герметичність, що забезпечує рівномірне проходження пари через усі ємності й створює ідеальний температурно-вологісний режим для приготування страви.

Наш виріб достойно конкурує з такими світовими торгівельними марками, як мантовниці "Vinzer" і "Berghoff". Повірте, а краще перевірте, що мантоварка ТМ «Силумін» – це високоякісний виріб, що відповідає найвибагливішим вимогам як професіоналів, так і гурманів!

ТМ «Силумін»: Здорова їжа – смачна і свіжа!


 

 

 

Манти-казан об'ємом 8 літрів у стандартному варіанті комплектується 8-літровим корпусом, чотирма ярусами й кришкою, але конструкція виробу дозволяє водночас використовувати таку кількість ярусів, щоб нагодувати мантами всіх гостей! Перевірено в Бішкеку! Комплектація додатковими ярусами виконується за заявкою клієнта.

Цей виріб нині не має аналогів в асортименті виливаного алюмінієвого посуду всіх провідних виробників цієї галузі!