Телефон: +380978343819 +380677059569 +380504059569
E-mail: kovalenko-posudka@rambler.ru mail.silumin@gmail.com

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
В РФ - ТОВ "ОСМ-ІНТЕР"

м. Клінці, Брянська обл.
телефон: +7-919-2908384
Е-mail: igor29slavdom@mail.ru
www.slavdom32.ru

Туристичний посуд

Якщо ви любите активний відпочинок, то добре знаєте, що його складно уявити собі без традиційної «поляни на природі». Зазвичай це напої та готові закуски. Однак набагато приємніше скуштувати на свіжому повітрі гарячих страв із м’яса: шашлик, плов, або з риби, грибів та інших продуктів. Багато любителів відпочинку на природі знають, що приготувати, скажімо, смачний плов можна тільки при використанні підхожого туристичного казанка – якісного та безпечного посуду. А якщо ви маєте намір вразити компанію кулінарними навичками, наприклад, підсмажити гриби просто в лісі або зварити чудову юшку після вдалої риболовлі, то вам обов’язково знадобиться туристичний посуд. 

Туристичний казанок та багато іншого

Асортимент туристичного посуду для пікніка «Силумін» не залишить байдужим жодного мандрівника:
  • туристичний похідний казанок,
  • казан татарський
  • пловниця,
  • казан похідний місткістю 4, 6, 15, 25 або 50 л,
  • сковорода,
  • жаровня для грибів.

Весь туристичний посуд від компанії «Силумін» придатний для приготування їжі на багатті в польових умовах, а також на риболовлі, полюванні чи під час пікніка. Ми пропонуємо різноманітні види й форми посуду туристичного, й упевнені, що наша продукція задовольнить побажання найвибагливішого покупця.

До речі, такий посуд потрібен завжди. Похідні казанки можна навіть подарувати вашим друзям або колегам по роботі, якщо вони – завзяті туристи. Для цих цілей ви можете замовити й спеціальні пікнікові набори, до яких входить і туристичний посуд.

Наша продукція не потребує багато місця в рюкзаку чи автомобілі, вона компактна, довговічна, не боїться поганої погоди. До того ж харчовий сплав алюмінію з кремнієм, із якого виготовлений наш посуд, гігієнічний і надає їжі корисних властивостей. Маючи таку безсумнівну перевагу, як жаростійкість, наша продукція добре доповнює пластмасовий туристичний посуд, що останнім часом набув широкого розповсюдження. 

Легкий, якісний і функціональний туристичний посуд марки «Силумін» залишить вам тільки добрі спогади й враження від відпочинку на природі.
Казанки похідні без покриття Казанки похідні без покриття

Фасонний ряд алюмінієвих литих казанів без покриття з кришкою, жаростійкою ручкою і металевою дужкою для багаття.

Казанки похідні з зовнішнім жаростійким покриттям Казанки похідні з зовнішнім жаростійким покриттям

Фасонний ряд алюмінієвих литих казанів із зовнішнім склоемалевим покриттям, із кришкою, жаростійкою ручкою і металевою дужкою для багаття.

Казанки похідні з зовнішнім жаростійким і внутрішнім антипригарним покриттям Казанки похідні з зовнішнім жаростійким і внутрішнім антипригарним покриттям

Фасонний ряд алюмінієвих литих казанів із зовнішнім жаростійким склоемалевим і внутрішнім антипригарним покриттям, із кришкою, жаростійкою ручкою кришки і металевою дужкою для багаття.

Казани татарські, пловники Казани татарські, пловники

Фасонний ряд казанів у різноманітному виконанні для приготування східних страв — плову, шурпи, лагмана

Жаровні Жаровні

Фасонний ряд жаровень у різноманітному виконанні для приготування риби, грибів, м'яса на природі на відкритому вогні.

Сковороди Сковороди

Фасонний ряд сковорід у різноманітному виконанні, з кришкою і жаростійкою ручкою.