Телефон: +380978343819 +380677059569 +380504059569
E-mail: kovalenko-posudka@rambler.ru mail.silumin@gmail.com

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
В РФ - ТОВ "ОСМ-ІНТЕР"

м. Клінці, Брянська обл.
телефон: +7-919-2908384
Е-mail: igor29slavdom@mail.ru
www.slavdom32.ru

Головна

Компанія «СИЛУМІН» займає передові позиції серед українських виробників товарів народного споживання, виготовлених із харчових алюмінієвих сплавів. Серед пропонованих нами товарів: емальований посуд, господарчий литий посуд, кухонний посуд, посуд для відпочинку, алюмінієвий посуд, туристичний посуд і туристичні товари, тнс посуд, а також товари для риболовлі та товари для полювання, різноманітні аксесуари для активного відпочинку.   

 


Ливарне виробництво ТМ «Силумін»


Підприємство засноване в 1998 році. Від самого початку й до сьогодні наша компанія з повагою ставиться до найкращих традицій виготовлення металевого посуду й ливарного виробництва. 

Ми — єдине підприємство в Україні, що повною мірою засвоїло покриття алюмінієвих сплавів жаростійкою склоемаллю. На ливарному виробництві, налагодженому в нас, застосовуються винятково сертифіковані матеріали й харчові сплави. 

Крім того, що посуд від компанії «Силумін» легко мити, він має ошатний вигляд! Серед основних переваг  насичена й різноманітна кольорова гама, чудові споживчі властивості, довговічність і практичність матеріалу, з якого виготовлений посуд. 

Високу якість продукції підтверджують сертифікати відповідності України й Росії, а безпеку  санітарно-гігієнічні висновки. 

Наше підприємство пропонує широкий асортимент  понад 400 найменувань литого алюмінієвого посуду й аксесуарів для активного відпочинку: казани, каструлі, гусятниці, качатниці, гуляшниці, туристичні казанки (похідні казанки), сковороди, жаровні, сотейники, порційні й пічні глечики, мангали, шампури, фляги, рибочистки, триноги, ваги для риболовлі та ін. 

Компанія «СИЛУМІН», завдяки застосуванню в ливарному виробництві інноваційних технологій, досягає максимального ефекту, пропонуючи споживачам удосконалений варіант своєї продукції, що оптимально поєднує в собі високу якість та прийнятну ціну. 

Наш посуд добре відомий споживачам як в Україні, так і в близькому закордонні, й користується заслужено високим попитом у покупців. 

Ми стараємося задовольнити побажання кожного клієнта й завжди раді новим партнерам. 

Якщо ви маєте цікаві ідеї — звертайтеся! Ми реалізуємо все, що буде достойне реалізації.